Tábor 2024

Světla, kamera... AKCE!

Již šest let pořádáme pobytové tábory pro děti z Olomouce, Litovle, Prostějova a širokého okolí. Program je určen pro děti od 7 do 16 let. Jezdí s námi stálá parta, každý rok však mezi sebou vítáme nováčky i ty, kteří jedou na pobytový tábor úplně poprvé.
V ceně tábora je zahrnuta strava 5 x denně, ubytování ve zděné budově po rekonstrukci, doprava a náklady na materiál.  

Letos jsme vybrali téma "Světla, kamera... AKCE!". Tak, jako rosteme my, roste i náš tábor. Každý rok se snažíme, aby hlavní téma neslo i hlubší myšlenku. V minulosti to byla na příklad udržitelnost, rovnost, morálka... letos jsme se rozhodli rozpracovat téma očekávání. Očekávání, která máme od našich studijních a pracovních životů a jaká od nás naopak mají učitelé, zaměstnavatelé, rodiče... Věříme totiž, že tábor je o hraní si, o pobytu v přírodě, o nových přátelích... ale i o zážitcích, které nás provází celý život.

Hledáme ambiciózní a talentované zájemce ve věku 7 - 16 let, kteří mají zájem o televizní produkci, žurnalistiku a tvorbu televizního a filmového obsahu. Budete mít jedinečnou příležitost získat praktické zkušenosti s natáčením různých televizních pořadů, zpráv i filmů.
Zajímá Vás práce kameramana? Osvětlovače? Zajímá Vás Make-up? Speciální efekty? Chtěli byste se stát hercem? Režírovat vlastní film? Být hvězdou? Hledáme právě Vás!

image